Historie společnosti

Společnost BauCar, spol.s r.o. byla založena v listopadu 1994. Hlavní náplní její činnosti byl od samého počátku prodej, servis a leasing vozidel MAGMA (původní název Variant). Před samotným zahájením prodeje vozidel bylo vybudováno technické zázemí - servisní dílna.

Současně s výstavbou autoservisu byla zahájena stavba provozní budovy s předváděcím prostorem pro nová vozidla, přijímací kanceláří, kancelářskými prostorami a sociálním zázemím. Ve druhém roce činnosti (tzn. 1995) se společnost BauCar dostala na první místo žebříčku v počtu prodaných vozidel v rámci dealerské sítě vozidel MAGMA v tuzemsku. Do současné doby ji toto místo patří a odstup od ostatních se neustále zvyšuje.

Další vývoj

Ke konci roku 2008 využívalo servisních služeb cca 300 automobilů MAGMA a více než 1.100 osobních automobilů různých značek.

V prosinci 2002 jsme se přestěhovali do nových dílenských prostor (v rámci stávajícího areálu). Současně s tím jsme i zvýšili rozlohu skladových prostor (přibližně na dvojnásobek). Tyto změny nám umožnily zkvalitnit a hlavně zrychlit průběh oprav vozidel a zároveň výrazně zkrátit termín při objednání automobilů na opravy.

Od roku 1999 je možno v sídle naší společnosti uzavřít i pojištění vozidel - havarijní i odpovědnosti za škody vzniklé provozem (zastupujeme Českou podnikatelskou pojišťovnu, a.s.).

Majitelé společnosti

  • Věra Čandová
  • Ing. Pavel Smieško
  • Ing. Zbyněk Strnad - jednatel