Prodej vozidel ZEBRA (Magma - Alficar), Multicar,  Fuso Canter, DURSO HORIZON 4x4, DURSO MULTIMOBIL

ZEBRA

Malý nákladní automobil (kategorie SS, celková hmotnost 3500 kg, řidičské oprávnění skupiny "B") - univerzální vozidlo (nosič výměnných nástaveb), používané v technických službách, průmyslu, stavebnictví, komunálních službách, zemědělství a jiných odvětvích.

DURSO HORIZON 4x4

Malý nákladní automobil (kategorie N1, celková hmotnost 3500 kg, řidičské oprávnění skupiny "B") - univerzální vozidlo (nosič výměnných nástaveb), používané v technických službách, průmyslu, stavebnictví, komunálních službách, zemědělství a jiných odvětvích.

Fuso Canter

Fuso Canter je celosvětově nejprodávanějším typem nákladního vozidla koncernu Daimler. Nový Canter je efektivní, komfortní a mnohostranný. Ve třech hmotnostních třídách 3,5; 6,0 a 7,5 tuny, se třemi různými typy kabin, třemi variantami motoru a šesti rozvory.

 

Multicar

Komunální vozidla Multicar mají dlouholetou historii. První model s označením M21 byl vyroben již v roce 1958. Následoval model M25, jehož bylo vyrobeno přes 100 tisíc kusů. V roce 1992 byla zahájena sériová výroba inovovaného modelu s označením M26 se zcela novým systémem brzdné soustavy a převodového ústrojí. Vozidlo bylo rovněž vybaveno novými přeplňovanými vznětovými motory. Posledními novinkami výrobce jsou modely Fumo a Tremo.

DURSO MULTIMOBIL

Výrobcem vozidla je italská společnost DURSO s.r.l., kategorie T1 (v současné době, s ohledem na dodržení emisních norem), stalý pohon kol 4x4, centrální uzávěrka diferenciálu, vznětový motor Perkins 404D22, s výkonem 36 kW nebo Kohler , s výkonem 55,4 kW, šířka vozidla 1550 mm, rozvor kol 2200 mm (případně 2600 mm).